Главная » Статьи » Статьи 2017 » Статьи Январь » Любов до лиж!

Веселі перці в Буковелі.


Цікавою видалась подорож в гори. Друзі прививають мені любов до лиж. Я вже другий рік поспіль зі страхом чекаю поїздки на зимовий відпочинок, бо знаю, що потрібно буде знову “згадати все”).

Відпочинок плануємо із серпня. Купуємо абонементи на катання, прокат лиж та готельний номер. Їздимо в Буковель. Багато хто вважає, що це дорогий відпочинок. Як підтвердила практика,  якщо катання планувати зазделегіть, це значно економить бюджет. Як то кажуть : готуй сані влітку. 

Отож  прийшов час їхати на лижі. Потяг Київ-Івано-Франківськ, як завжди веселий, дружній. Особливо цікаво подорожувати лижникам в плацкарті. Це якийсь особливий ретуал). Прибули в 5.50 год. План покупки квитків на автобус Івано-Франківськ-Буковель пролетів  як шифер над Яремче.

Мудріші лижники викупили квитки через нет. Прийшлось їхати на таксі, про що потім ані трохи не пожаліли. Дуже хороший пан Ярослав завіз комфортно і швидко. Ціна 600 грн. 
"Чабан" рулить!


Вже декілька років підряд зупиняємось в готелі Чабан. Це ще один приклад того, що відпочинок може бути не надто дорогий з гарним сервісом. Розташований в самому центрі Буковеля.  В ціну входить теплий, красивий номер, сніданок та вечеря і не менш важливо - сушарка для спорядження.

Таке враження, що приїхав в гості до родичів. Домашня їжа, привітний персонал і як бонус, чарка самогону на вечерю.


Цілувалися, обіймалися з горами. Давно не бачились.


Важливо для нас було взяти якісне спорядження. Тому по приїзді, в першу чергу забрали лижні атрибути з прокату.  Поселення в номер і в перед. І тут починається рай. Повне перезавапнтаження для організму. М’язи згадують як себе правильно вести в тій чи іншій ситуації. Тіло згадує, що потрібно робити і поїхали…На підйомниках ловиш повний кайф від карпатських краєвидів. Кататись на лижах, коли невпевнено стоїш, спочатку страшно , потім забуваєш про страх і насолоджуєшся. Коли б не закінчився вечір , свіже повітря дозволяє прокинутись рано із свіжою головою. Тому катання починалось о 8.30 ранку і завершувалось о 16.30 годині.

Їсти не хотілось, але ми їли.


На сніданках у форматі шведського столу, отримували  калорії та енергію , що протягом дня їсти зовсім не хотілось. На кожному підйомнику, в колибах, можна підкріпитись гарячими напоями та перекусом. Ціни на чай та глінтвейн 35-40 грн.


  


А ми оленя зустріли.


Після останнього спуску втомлені але щасливі повертались в готель. Шеф –повар на вечерю догоджала найвибагливішому туристу. Їжа смачна, нежирна і різноманітна.  Дружні розмови за столом, цікаві враження любителів покататись і вже наставав вечір.  Чай із смаколами на веранді , навпроти гір, ілюмінація повсюди. 


Ти ніби в казці.  Наступного дня, вечері, ми зібрались в центр на святкову ялинку. Як на мене, один з небагатьох мінусів цього курорту, що в центральній частині немає розваг для туристів. Ніби і сцена є і ярмарок з цікавим крамом, а розваг немає.

  


В цей вечір ,оскільки це був вихідний день, зі сцени місцевий діджей включав музику.  Хоча б щось, подумали ми і декілька веселих польок станцювали горам на згадку. Цікаво і незабутньо, з кожним днем красоти природи вражали все більше.На третій день катання вже захотілось на складніші гірки. Тим більше, що навички вже дозволяли. Складну червону гірку було подолано. Коли зустрічаєш дітлахів 4-5 років на схилах розумієш як це прекрасно.

Незабутні  4 дні відпочинку додали сили і наснаги і розуміння, що лижі це моє!

Отзывы

Добавить комментарий

Поля отмеченные * обязательны. HTML тэги отключены.

Если не можете разобрать код, нажмите на него. Картинка будет заменена.