Главная » Статьи » Статьи_2016 » Статьи ноябрь » Гори, Я їду!

Гори, Я їду!Ви взагалі скільки витрачаєте часу на вибір одягу? Я приблизно сезон.

Роздумувала про те, як встигнути до початку покатушного сезону вибрати лижні прибамбаси. Я такий зовсім не лижник, але друзі привили мені любов до гір лише минулого року.

Тому на новий 2017 сезон я вирішила підготовитись конкретно. Вже з липня місяця шукаю. Чесно кажучи не знаю поіменно дизайнерів, та кольорова гама лижного одягу вражає. 
Хоча я і білява тридцятилітня львівська пані, але всі відтінки рожевого не варю. Ромби, круги, зірочки, все блискуче, строкате,  сліпить очі. І ще це ж має бути практично, зручно і максимально комфортно. Тому за допомогою звернулась до лижників зі стажем.

З штанами все зрозуміло, штани та й штани, можуть бути з підтяжками. З курткою складніше. Як на мене, найважливіше це застібка на талії, не пропускає повітря і при падінні волога не проникне до тіла.Куртка  повинна бути недуже тонка. Внутрішня її сторона  з флісу чи по технології  omni-heat, зовнішня з цупкої водонепроникної тканини. Чим більше кишень в середині тим краще , для різних дрібних предметів  які потрібні будуть протягом дня катання.

Під лижний костюм  можна одягти термобілизну у разі відсутності тонкі лосини , високі шкарпетки і теплий  светр із замком який буде прикривати шию. Лижний костюм краще купувати в магазині , чи хоча б поміряти в магазині перед замовленням в неті. Як на мене, то любителю – початківцю ще потрібні лижні рукавиці і маска чи окуляри. З власного досвіду можу зазначити, що захист для очей потрібен однозначно від сонця, вітру, опадів.  Ще є дуже багато речей яких можна прикупити для понтів. Але чи потрібно. Мій чотирьохмісячний марафон пошуків закінчився із значними втратами для гаманця у розмірі 4500 грн. , з них : 2500 грн. куртка, 1000 грн. штани, 700 грн. окуляри, 300 грн. рукавиці.  Якщо промоніторити ринок, то ця сума здається смішною.Ціни на лижні прибамбаси зашкалюють. Тому біжіть швидше …вже ось-ось почнеться новий сезон.


Автор: Козак


Отзывы

Добавить комментарий

Поля отмеченные * обязательны. HTML тэги отключены.

Если не можете разобрать код, нажмите на него. Картинка будет заменена.