Главная » Статьи » Рекламные Статьи » 2018 » Догляд та прання туристичних речей

Догляд та прання туристичних речейЯкщо ви власник туристичного спорядження та одягу, особливо, якщо придбали його у новому стані, ви повинні добре розуміти, що такий вид майна потребує належного догляду, звичайно, якщо ви хочете, щоб воно прослужило вам не один сезон і при використанні максимально виконували свої функції та призначення.


Такі речі як намет потребують скоріш належної уваги, аніж догляду, тому що прати їх забороняється (оскільки він може втратити свої водонепроникні властивості), достатньо лиш протирати із нього бруд вологою ганчіркою, після використання у негоду добряче висушити (природним способом, на сонці, наприклад) і, в принципі, - все.


Проте, до прикладу спальник, взуття або одяг мають бути почищеними та випраними. І тому Вам буде потрібен засіб для прання та чищення туристичних речей. Придбати засоби для догляду та прання Terra Incognita похідних речей, можна в магазині, який спеціалізується на туристичному спорядженні на terraincognita.com.ua/turysm/doglyad/doglyad-ta-prannya.


Великий асортимент засобів такого призначення можна знайти у фірмовому магазині спорядження для туристів «Terra Incognita», який знаходиться у таких містах, як Київ, Львів та Одеса. Або знайти їх на сайті https://terraincognita.com.ua. І тут ви зможете переконатись на власні очі, який великий вибір якісного туристичного товару має магазин, який служитиме далеко не один рік.


Засоби для чищення та прання поділяються на декілька категорій:

- для виробів з пуху;

- для синтетичних виробів;

- для мембранних виробів;

- шкіри;

- нубуку;

- текстилю;

- замшу, тощо.


І вам слід розуміти, що такі засоби також мають поділ за призначенням:

- за одягу;

- взуття;

- спорядження.


Такі речі в жодному разі не рекомендується прати звичайними засобами, особливо порошком, адже він може пошкодити мембрану і річ буде промокати. Особливо не рекомендовано прати крекінгове взуття у пральній машинці - лише вручну. З метою збереження усіх технологій та збільшення терміну експлуатації.

Підібрати засіб для прання та чищення речей доволі просто - достатньо лиш прочитати інформацію на засобі або ж (якщо обираєте через інтернет - в описі під ним), де буде вказано: призначення, спосіб використання, на скільки разів вистачить та інша корисна інформація.

Також варто знати: туристичні речі не рекомендується прати при температурі вище 30 градусів, рідким засобом і сушити лише природним способом, в жодному разі не на батареї! Також не менш важливим фактом є зберігання таких речей, саме тому спальний мішок бажано зберігати у розкладеному вигляді. Взуття у коробці (а не в кульку), тощо.

За допомогою у виборі засобів для догляду та прання туристичних речей рекомендуємо звернутись у магазин туристичного спорядження Terra Incognita (https://terraincognita.com.ua/). Бажаємо приємного відпочинку вам і вашим друзям!


Отзывы

Добавить комментарий

Поля отмеченные * обязательны. HTML тэги отключены.

Если не можете разобрать код, нажмите на него. Картинка будет заменена.