Главная » Статьи » Статьи 2017 » Статьи март » Цікаві музеї Києва

Цікаві музеї Києва


Часто думаєте куди піти на вихідних у Києві? Найлегший спосіб обрати  місця відпочинку, згадати куди йдете відвідуючи чуже місто. Відправляючись за кордон, як часто ходите в  торгові центри і нічні клуби?

Команда порталу all-ukraine, розпочинає цикл статей про цікаві музеї Києва. Ми хочемо популяризувати культурний відпочинок. Сьогодні до вашої уваги обрали наступні музеї. 

Національний Музей Історії України


Насамперед пропонуємо відвідати Національний Музей Історії. Велич будівлі вражає. Новий підхід до відвідувачів: привітний персонал, бонус до придбаного квитка, який можна обміняти на цікавий подарунок. Чотири поверхи історії з найдавніших часів і до сьогодні.На останньому поверсі експозиція присвячена гірким подіям на сході України. В музеї регулярно проводять цікаві лекції та семінари для дорослих та дітей. За афішою можна стежити на сайті музею www.nmiu.com.ua. Місце знаходження вул. Володимирська, 2. 
Національний науково-природничий музей НАН України


Хотіли б побачити велетенського, прадавнього мамонта, слона-дінотерія, гігантську саламандру? Тоді вам у Національний науково-природничий музей НАН України. Один з найбільших музеїв світу в цьому напрямку. Поєднує в собі археологію, зоологію, палеонтологію та ботаніку.Пізнати світ в якому живемо, ось основна мета експозицій музею. Зразки копалин, мінералів та родовищ з різних країн світу до уваги відвідувача. Про найзначніші етапи розвитку людини розкажуть більше семи тисяч експонатів. 

Для дорослих та дітей музей пропонує п’ять тисяч експонатів тварин. Можемо в мить опинитись на північному полюсі та побачити різновиди пінгвінів, цікаво та захоплююче.Музей розташований в центральній частині міста вул. Богдана Хмельницького 15. ст.метро "Театральна". Про нові експозиції можна дізнаватись на сторонці https://www.facebook.com/NationalMuseumofNaturalHistoryKyiv.


Музей історії Туалету

За нестандартними відчуттями можна відправитись в Музей історії Туалету. Музей розташований в оборонній вежі № 5 музейного комплексу "Київська фортеця" збудованій в 1833р.При першій думці про назву туалету, здавалось би, що можна цікавого побачити? Протягом 15 хвилин екскурсовод музею розповість про виникнення туалету, звідки пішла його назва. Відвідувачі почують цікаву розповідь, про події, що передували сучасному туалету.Різноманітні сувеніри на згадку запропонує крамниця музею. Музей розташований по вул.Рибальська, 22. За діяльністю музею можна слідкувати на сайті www.museumtoilet.com.uaМодернізація музеїв та підхід до відвідувачів дає змогу по-іншому подивитись на музей, як такий. Відвідуючи музеї Києва, можна зробити висновок, що у нас одні з найкращих музеїв світу.

Набирайтесь позитивних емоцій, відпочивайте культурно!


Автор: Натуся Козак 


Отзывы

Добавить комментарий

Поля отмеченные * обязательны. HTML тэги отключены.

Если не можете разобрать код, нажмите на него. Картинка будет заменена.